wsh logo

BAZA DYDAKTYCZNA

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu pozwala studentom zdobywać wiedzę w sposób komfortowy, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań i technologii. Uczelnia dysponuje obecnie kompleksem 6 doskonale wyposażonych budynków o łącznej powierzchni ponad 5 000m2. Całość dopełnia komfortowa infrastruktura socjalna.

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu jest obecnie największą i najlepiej wyposażoną bazą dydaktyczną wśród wszystkich uczelni niepublicznych w regionie radomskim.

Kampus przy ul. Romualda Traugutta 61a to połączenie zabytkowej architektury z nowoczesnym obiektem dydaktycznym. Jest to siedziba Wydziału Nauk Społecznych oraz Wydziału Prawa i Administracji. Znajdują się tu Auditorium Primum, aule wykładowe, sale ćwiczeniowe, pracownia komputerowa, a także profesjonalne laboratorium kryminalistyczne oraz strzelnica. Budynek przy ul. Traugutta to siedziba Kanclerza Uczelni oraz Dziekana Wydziału Studiów Strategicznych i Technicznych. Mieszczą się tu również Kwestura, Biuro Studiów Podyplomowych oraz Dziekanat. Całość dopełnia komfortowa kawiarnia studencka z dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz Café Gallery. W budynku znajduje się nowoczesna winda umożliwiająca poruszanie się osobom z niepełnosprawnością ruchową.

Auditorium Primum

Jest to nowoczesny gmach oddany do użytku w 2009r. Mieści się w nim aula wykładowa z miejscami dla ponad 300 osób, przestronny hol i recepcja. Aula wykładowa Auditorium Primum została wyposażona w najwyższej jakości sprzęt multimedialny i audiowizualny, co zapewnia wysoki komfort prowadzenia zajęć oraz pozwala na zastosowanie nowoczesnych metod dydaktycznych.

Laboratorium kryminalistyczne

Powstało w celu upraktycznienia toku kształcenia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne i Kryminologia. W laboratorium studenci poznają praktyczne zastosowanie czterech podstawowych dziedzin kryminalistyki: taktyki, techniki, strategii i metodyki kryminalnej. Laboratorium jest wyposażone w najnowocześniejsze zdobycze techniki, między innymi: poligraf, powszechnie zwany jako wykrywacz kłamstw, videospektrokomparator służący do sprawdzania wiarygodności dokumentów, walizka śledcza, mikroskopy.

Strzelnica elektroniczna

Specjalistyczny system pozwalający na prowadzenie szkolenia strzeleckiego na każdym poziomie zaawansowania. Wyposażona jest w repliki broni Glock 17 i Beretta Px4 Storm z symulatorem odrzutu, imitującym strzał z prawdziwej broni palnej.

Café Gallery

To wystawa zdjęć połączona z lokalem gastronomicznym, w sam raz na dyskusje po zakończonych wykładach.

Kampus przy ul. Tadeusza Mazowieckiego 7a to dwa budynki, w których usytuowano nowoczesny ośrodek dydaktyczny. Budynek A jest siedzibą Wydziału Studiów Strategicznych i Technicznych. Znajdują się tu Aula Główna, dwie mniejsze aule mieszczące po 130 miejsc, sale dydaktyczne oraz nowocześnie wyposażone pracownie i laboratoria komputerowe, w których studenci przygotowują się do uzyskania specjalistycznych certyfikatów.

W budynku D mieszczą się skomputeryzowana biblioteka z czytelnią, Rektorat oraz Dział Organizacji Dydaktyki. Budynek to również siedziba Założycieli Uczelni oraz Dziekana Wydziału Nauk Społecznych i Dziekana Wydziału Prawa i Administracji.

Laboratorium multimedialne

Laboratorium jest wyposażone w największe zdobycze techniki. Są w nim prowadzone zajęcia informatyczne, które przygotowują studentów do pracy z dużymi sieciami LAN i WAN oraz do egzaminu CCNA. Uczelnia uczestniczy w programie MSDN Academic Alliance, dzięki czemu studenci informatyki mają dostęp do najnowszego oprogramowania firmy Microsoft.

Biblioteka

To nowoczesne, dwupoziomowe pomieszczenie posiadające dostęp do czytelni, która spełnia wysokie standardy akademickie. Dzięki wymianie bibliotecznej, fachowej prasie oraz systemowi komputerowej obsługi biblioteki umożliwia studentom szybki dostęp do niezbędnych informacji. Biblioteka jest centrum informacji dla studentów, którzy znajdą tu podręczniki akademickie oraz materiały niezbędne do pisania prac i poszerzania wiedzy.

Kampus przy ul. Staroopatowskiej 1a to nowoczesny dwupoziomowy budynek, w którym znajduję się siedziba Działu Współpracy z Zagranicą i Praktyk Studenckich.

Mieści się tu także Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego, dzięki któremu studenci mają możliwość kształcenia i odbywania praktyk zawodowych w nowoczesnych pracowniach. Należą do nich: Pracownia Consultingu, Rozwoju Osobowości i Coachingu, Pracownia Psychologiczno-Pedagogiczna, Pracownia Testów Psychologicznych, Pracownia Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej, Pracownia Finansów i Rachunkowości, Pracownia Organizacji i Zarządzania Przedsiębiorstwem (Firma Symulacyjna), Pracownia Administracji Samorządowej i Skarbowej, Pracownia Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, Pracownia Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Pracownia Cyberbezpieczeństwa i Bezpieczeństwa Informacji. W kampusie znajdują się również Gabinety Psychologiczny i Psychoterapeutyczny.

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content