wsh logo

Certyfikaty LanguageCert

Certyfikaty LanguageCert

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych nawiązała współpracę w zakresie egzaminów LanguageCert.
LanguageCert to wiodący międzynarodowy dostawca egzaminów językowych, oferujący szeroką gamę testów, które są dostępne w ponad 200 krajach.

Z ramienia Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu możesz zdać najpopularniejsze egzaminy:

Warto podkreślić, że egzaminy LanguageCert  można zdawać w pełni zdalnie, przez Internet. Dzięki temu możesz zdać egzamin z dowolnego miejsca na świecie, z wykorzystaniem swojego komputera lub laptopa. Aby przystąpić do egzaminu, wystarczy wybrać dogodny termin i zarejestrować się na stronie internetowej LanguageCert używając naszych kodów promocyjnych. Warto zaznaczyć, że egzaminy te przeprowadzane są w czasie rzeczywistym, co zapewnia uczciwe i rzetelne ocenienie Twoich umiejętności językowych.

Pragniemy również przypomnieć, że korzystając z kodów promocyjnych Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu, możesz otrzymać atrakcyjne zniżki na egzaminy LanguageCert. Wystarczy wprowadzić odpowiedni kod podczas procesu rejestracji na stronie internetowej LanguageCert. Aby dowiedzieć się więcej o procesie rejestracji z kodem rabatowym przejdź do strony poświęconej egzaminowi, który cię interesuje.

Jeśli szukasz międzynarodowych certyfikatów językowych, to egzaminy LanguageCert są doskonałym wyborem.

 

Kierownik SJO

mgr Natalia Dudzińska

ul. Traugutta 61a, pokój 210, 26-600 Radom
wtorek – sobota 8-16

tel. 48 363 22 90 w. 06
e-mail: ndudzinska@ahns.pl

THEMES
Microsoft Teams: natalia.dudzinska@wsh.pl

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content