wsh logo

UCZELNIA ONLINE

Trudny czas pandemii kojarzy się nie tylko z izolacją, niepewnością o zdrowie i życie, ale także z nową rzeczywistością pracy i nauki online. Mając na względzie ciągłość procesu dydaktycznego oraz wspierając naszych Studentów w trudnej sytuacji, Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu zapewnia działalność naukową i administracyjną online!

Zgodnie z ogólnopolskim hasłem #zostańwdomu każdy student oprócz swojego konta na wirtualnym dziekanacie, ma możliwość uczestniczenia w życiu akademickim i realizowania programu studiów poprzez platformę Office 365!

AHNS ONLINE – bezpieczne studia, gdziekolwiek chcesz!

W domu, na tarasie, gdziekolwiek jesteś – łączysz się zdalnie smartfonem, korzystając z aplikacji lub tradycyjnie za pomocą programu na swoim komputerze. Wirtualne spotkania z kolegami z grup, zajęcia i konsultacje z wykładowcami a także spotkania z pracownikami administracyjnymi to dziś rzeczywistość! Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu wykorzystuje nowoczesne narzędzie do komunikacji zdalnej, jakim jest aplikacja Microsoft Teams.

Wirtualne zajęcia dla studenta i kandydata na studia!

Microsoft Teams daje Ci nieograniczone możliwości: uczestniczenia w grupach na swoim kierunku, zespołach do pracy zdalnej w grupach konwersatoryjnych, udostępniania czy pisania notatek z zajęć, a wykładowcom – przekazywania wiedzy wizualnie poprzez wideo, ale także udostępniania slajdów, prezentacji filmów, skryptów. Każdego dnia bez wychodzenia z domu stworzysz własną aulę wykładową, spotkasz się z wykładowcą, promotorem, ale także podyskutujesz z innymi studentami na czacie.

Dyżury pracowników administracyjnych

Jeszcze tak nie dawno wszystkie sprawy studenckie realizowaliśmy spotykając się w Dziekanacie, Kwesturze czy w Dziale Praktyk, od 4 kwietnia jesteśmy do dyspozycji studentów każdego dnia w wyznaczonych terminach. W zakładce dyżury online informujemy o godzinach konsultacji z dziekanatem, działem, praktyk, komisją stypendialną, biblioteką oraz innych jednostek organizacyjnych uczelni na platformie Teams. Możesz napisać maila, porozmawiać na czacie lub zadzwonić. Jesteśmy i działamy dla Ciebie zdalnie!

Konsultacje z wykładowcami

Bez wychodzenia z domu i czekania w kolejce przed pokojem wykładowców  – teraz dzięki platformie Teams możesz  spotkać się z wykładowcą online! Masz wątpliwości dotyczące zaliczeń z przedmiotu ? Wykaz dyżurów i konsultacji wykładowców Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu znajdziesz w zakładce Konsultacje.

Skrzynka podawcza AHNS – przekaż dokumenty osobiście lub przez kogoś!

Na czas pandemii i ograniczeń kontaktów, w celu lepszego obiegu dokumentów między uczelnią a studentem, przygotowaliśmy skrzynkę podawczą. Odpowiednio zabezpieczone dokumenty można przekazać do właściwego działu każdego dnia! Informacje na ten temat szczegółowo znajdziesz w zakładce Administracja uczelni.

Biblioteka AHNS Online!

Wirtualna książka jeszcze nigdy nie była tak blisko Ciebie! Teraz, gdy nie możesz na miejscu skorzystać z zasobów bibliotecznych, pomimo zaległości na koncie, proponujemy Ci korzystanie z dostępu do wirtualnych Baz AHNS oraz bezpłatnie – także wielu polskich i zagranicznych publikacji! W zakładce Biblioteka znajdziesz kontakt do pracowników biblioteki oraz niezbędne informacje o zasobach i bazach.

Otwarta Akademia Online

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu od lat słynie z ciekawych wykładów otwartych i międzynarodowych. To już nasza tradycja – zapraszamy gości z kraju i ze świata –  różnych poglądów i opcji politycznych, stwarzając tym samym przestrzeń do dyskusji dla każdego radomianina oraz studenta naszej Uczelni. W czasie pandemii, wykłady otwarte prowadzimy w bezpiecznych warunkach wirtualnej rzeczywistości! Teraz bez wychodzenia z domu każdy może bezpłatnie dołączyć do wykładu i posłuchać ciekawych wypowiedzi prelegentów z całej Polski!

Pomoc zdalna

Masz problem z logowaniem? A może nie wiesz, jak dołączyć do grup lub zainstalować kod dostępu? Do waszej dyspozycji jest konsultant helpdest teams, dyżurujący w wyznaczonych godzinach. W zakładce Pomoc każdy student znajdzie instruktaż, jak skontaktować się z konsultantem oraz jak rozwiązać problem techniczny na platformie.
Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content