wsh logo

Wizyta firmy TeKom

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Dnia 25 maja 2022r. odbyło się spotkanie w naszej Uczelni z przedstawicielami firmy Tekom Technologia Sp. z o.o. w Radomiu ze studentami kierunku informatyka. Na spotkaniu studenci mogli zapoznać się z zasadami rekrutacji oraz charakterem działalności firmy.

Tekom to firma zajmująca się tworzeniem aplikacji informatycznych i urządzeń elektronicznych, które pomagają zoptymalizować działania firm, a w konsekwencji zapewniają im wypracowanie większego zysku. Firma działa od 30 lat dostarczając innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla wielu branż.

Tekom Technologia to zgrany zespół doświadczonych i ambitnych ludzi. Inżynierowie, informatycy, technicy i projektanci codziennie pracują nad coraz lepszymi rozwiązaniami technologicznymi, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby klientów.

Firma posiada wysoko kwalifikowaną kadrę. Dzięki wieloletniej działalności związanej z sektorem energetycznym oraz pracom naukowym w tej dziedzinie posiadamy duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów pojawiających się przy komputeryzacji dużych obiektów przemysłowych. Certyfikaty zdobyte przez  pracowników oraz statusy nadane firmie świadczą o dużym doświadczeniu i umiejętnościach tworzenia profesjonalnego oprogramowania. Jakość produktów oraz wysoki standard usług firmy Tekom zostały wielokrotnie docenione przez naszych klientów. Pracujemy dla takich firm jak: Hortex Holding, Media Markt, Media Saturn, Polfa Pabianice, Polfa Tarchomin, Real S.A, Regionalne Centra Krwiodawstwa.

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content