wsh logo

Mentorzy

mgr Konrad Zabłocki

Przedsiębiorca, lider obszaru Human Capital, praktyk direct/executive search, coach, trener. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Filologii Angielskiej, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego ze specjalizacją z Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, gdzie uzyskał tytuł magistra psychologii kliniczno-sądowej.

więcej informacji

mgr Katarzyna Zabielska

Jestem nauczycielem przedszkola w grupie 3 i 4 latków, w Szkole Podstawowej w Chodnowie. Prywatnie mamą trójki dzieci, 16, 10 i 4-latka. Wspólnie z mężem prowadzę działalność  gospodarczą, transport wyrobów medycznych na kontrolowanej temperaturze, są to leki, szczepionki itp.

więcej informacji

mgr Monika Dudek

Od ponad 20 lat aktywnie działa na rzecz poprawy życia obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, zarówno mieszkańców miast, jak i wsi. Początkowo jej działalność charytatywna obejmowała tylko miasto Radom i region. Od kilkunastu lat angażuje się w sprawy społeczne i obywatelskie w kraju oraz za granicą (m.in.: w ramach realizacji projektów międzynarodowych). Propagator walki z nierównościami i wykluczeniem społecznym. W swoim Stowarzyszeniu zatrudnia osoby niepełnosprawne bezrobotne, skazane i uzależnione.

więcej informacji

mgr Sylwester Podgórski

Od 2017 kapłan diecezji radomskiej, magister teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, magister Psychologii klinicznej i sądowej Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu,  a także absolwent studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Oświatą, Mediacje Rodzinne i Podstawy Pomocy Psychologicznej dla Rodziny oraz Psycholog jako biegły sądowy w postępowaniu karnym i cywilnym.

więcej informacji

mgr Krzysztof Łyżwiński

Prezes i współzałożyciel Przystani. Ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi, zarządzanie w oświacie oraz oligofrenopedagogikę. Jest absolwentem programów Szkoła Liderów – Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolność, NGO Promengo dedykowanego dla kadry menadżerskiej trzeciego sektora oraz PSIK Social Business Accelerator zainicjowanego przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych.

więcej informacji

mgr Barbara Fijołek

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu (obecnie AHNS). Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika, studia podyplomowe z logopedii, a także z edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

więcej informacji

mgr Grażyna Głowacka

Nazywam się Grażyna Głowacka. Od 2009 roku pracuję na stanowisku administracyjnym w szkole podstawowej. Równolegle wraz z mężem prowadzę własną działalność gospodarczą

więcej informacji

Krzysztof Borkowski

Krzysztof Borkowski urodził się w 1979 roku w Radomiu. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II – Wydział Prawa i Prawa Kanonicznego. W sierpniu 1999 roku wstąpił w szeregi Policji. Egzamin oficerski złożył w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

więcej informacji

Mateusz Rus

Absolwent studiów I stopnia na kierunku informatyka na AHNS. Zawodowo programista od 2013 roku. Z branżą IT związany od 2008 roku. Od tego czasu brał udział w dziesiątkach projektów. Pracował w najpopularniejszych językach i technologiach takich jak C#, Java, C++, Python czy Javascript.

więcej informacji

mgr Grzegorz Kędzierski

Nazywam się Grzegorz Kędzierski. Urodziłem się w robotniczo-inteligenckiej rodzinie w czasach, kiedy rządziła propaganda sukcesu, a w sklepach był tylko słynny ocet. Mnie, i trzem moim braciom, rodzice wpajali szacunek do pieniądza (bo zawsze brakowało), ale przede wszystkim do drugiego człowieka. Od zawsze chciałem pomagać bliźniemu, dlatego marzeniem moim było zostać lekarzem. Jednak życie napisało dla mnie inny scenariusz.

więcej informacji

Ewelina Halagarda

Nazywam się Ewelina Halagarda. Jestem absolwentka AHNS na kierunku: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz obecnie studentką studiów magisterskich na kierunku psychologia. Dodatkowo uczestniczę w 9-miesięcznym procesie rozwojowym w Instytucie Family Power u Magdaleny Wiatrowskiej. Jestem pasjonatką świadomego życia i świadomego rodzicielstwa.

więcej informacji

Łukasz Tuzimek

Przedsiębiorca, Manager operacyjny, Prezes Zarządu POP GYM Sp. z o.o., Prezes Stowarzyszenia Klub Sportowy POP GYM Sport. Absolwent Studiów MBA na Politechnice Lubelskiej, Psychologii w biznesie i Zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Handlowej.

więcej informacji

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content