wsh logo

ZAKWATEROWANIE

Studentom mieszkającym w znacznej odległości od Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu Uczelnia oferujemy pomoc w zakwaterowaniu i znalezieniu najbardziej korzystnego miejsca do zamieszkania. Dzięki temu studenci mogą skorzystać ze znacznych zniżek w kosztach noclegów.

Akademiki

DS1 mieści się przy ul. Kraszewskiego 1/7 w centrum Radomia i posiada dogodny dojazd do kampusów Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu. Hotel oferuje 1 , 2 i 3 osobowe, w pełni wyposażone pokoje z węzłem sanitarnym, TV telefonem oraz lodówką. Na terenie obiektu dostępna jest też kuchnia samoobsługowa oraz stołówka. Akademik jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Dom Studencki Nr 4.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Radomiu ul Limanowskiego 34/40. Dużą zaletą Schroniska jest jego lokalizacja w centrum Radomia, blisko szlaków komunikacyjnych i atrakcji turystycznych miasta. Schronisko stanowi najtańszą bazę noclegową w Radomiu. Dysponuje 262 miejscami noclegowymi o zróżnicowanym standardzie. Do dyspozycji mieszkańców są pokoje wieloosobowe, oraz 1, 2, 3 – osobowe z łazienkami. Na terenie schroniska dostępne są kuchnie samoobsługowe. Istnieje też możliwość zamówienia ciepłego posiłku w stołówce przy schronisku. Schronisko dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych: podjazd do budynku, toaleta dla niepełnosprawnych. W Szkolnym Schronisku Młodzieżowym istnieje możliwość zorganizowania: wykładów, szkolenia,  konferencji, zebrania bądź spotkania biznesowego, gdyż schronisko dysponuje piękną salą konferencyjną z wyposażeniem multimedialnym mieszczącą 50 osób. To przestrzeń na organizowanie spotkań akademickich z udziałem Studentów WSH i Gości. Zdjęcia schroniska na stronie: https://ssmradom.pl/index.php/galeria/

Kontakt:

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Radom

ul.Limanowskiego34/40
26-600 Radom

tel.(0-48)360-22-14
tel./fax (0-48)362-87-01

mail: ssmradom@g.pl

 

Hotele

Hotel AVIATOR Radom (****)
Hotel AVIATOR Radom
ul. Malczewskiego 18, Radom

www.aviatorhotel.com.pl

Hotel ASTOR Radom (****)
Hotel ASTOR Radom
ul. Chorzowska 1, Radom

www.hotel-astor.pl

Hotel ISKRA Radom (****)
Hotel ISKRA Radom
ul. Planty 4, Radom

www.hotelewam.pl

Hotel GLASS Radom (****)
Hotel GLASS Radom
ul. Władysława Beliny- Prażmowskiego 17, Radom

www.hotelglass.radom.pl

Hotel ARBITER Radom (***)
Hotel ARBITER Radom
ul. Piotra Michałowskiego 1, Radom

www.arbiterhotel.pl

Agencje Nieruchomości

Dzięki współpracy Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu z Agencją Pośrednictwa Nieruchomości SPECTRUM udało się nam zakwaterować wielu studentów. Moją oni wówczas możliwość skorzystania z oferty agencji bez opłaty prowizyjnej.

Agencja Pośrednictwa SPECTRUM
Ul. Wierzbicka 26/44
26-600 Radom
Tel. 512 391 779, 601446445
emai: biuro@spectrum.nieruchomosci.pl
www.spectrum.nieruchomosci.pl

logo - Agencja Pośrednictwa SPECTRUM

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content