wsh logo

„Tajniki służby w wywiadzie” – dr Wojciech Staniuk – cykl Inspirujących Wykładów AHNS

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Zapraszamy do udziału w cyklu Inspirujących Wykładów AHNS! Naszym pierwszym Gościem będzie dr Wojciech Staniuk, który odkryje przed nami „Tajniki służby w wywiadzie”.

Inspirujące Wykłady AHNS to cykl bezpłatnych webinarów online udostępnianych na FB i YouTube Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu. Wykłady odbywają się „na żywo”, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł zadać pytanie prowadzącemu. Naszymi Gośćmi będą specjaliści – praktycy z różnych dziedzin życia, którzy podczas swoich wystąpień przekażą zdobytą wiedzę i doświadczenie. Inicjatywa ma na celu zainteresowanie widzów nowym, może dotąd nieznanym tematem.

Cykl Inspirujących Wykładów AHNS jest dedykowany mieszkańcom regionu radomskiego i okolic, w związku z czym został objęty patronatem medialnym Radomskiej Grupy Mediowej.

Naszym pierwszym Gościem będzie dr Wojciech Staniuk – wykładowca akademicki przedmiotów z obszaru inżynierii bezpieczeństwa, zwalczania terroryzmu oraz działań służb specjalnych. Jest byłym: oficerem wojskowych jednostek operacji specjalnych, służb specjalnych i dyplomatą. Uczestniczył w pracach zespołu doradczego przy MNiSW. Od roku 1991 jest członkiem International Association of Bomb Technicians & Investigators oraz współzałożycielem Stowarzyszenia Polskich Specjalistów Bombowych. Autor książki o wywiadzie osobowym pt. „Współczesny wywiad. HUMINT”.

Podczas wykładu „Tajniki służby w wywiadzie” Pan Doktor opowie o swoim doświadczeniu zawodowym w służbach. Uczestnicy dowiedzą się, jakimi metodami posługuje się wywiad podczas prowadzonych operacji wywiadowczych i specjalnych. Poznamy techniki rekrutacji i szkolenia funkcjonariuszy oraz zastanowimy się nad etyką pracy w wywiadzie.

Wykład odbędzie się 06.02.2024 r. o godzinie 18.00 na naszym FB i YouTube.

Zapraszamy do udziału!

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content