wsh logo

WERNISAŻ- Kinga Zakrzewska i Grzegorz Alzak

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Odkryj z nami fascynujący świat fotografii na niezapomnianym wydarzeniu – wernisażu, który odbędzie się już 7 maja! Serdecznie zapraszamy Cię na wystawę autorstwa utalentowanych artystów – Kingi i Grzegorza.

Kinga w swoich fotografii ukazuje niezwykłe piękno miejskich przestrzeni, uchwycając zarówno pulsujące życie ulic, jak i ukryte zakamarki, pełne tajemnic i historii. Jej obrazy przeniosą Cię w podróż przez labirynt miasta, odkrywając jego niepowtarzalny urok i atmosferę.

Grzegorz z kolei podąża śladami górskich szczytów, uwieczniając ich dziką piękność i majestatyczność. Jego zdjęcia przeniosą Cię w malownicze krajobrazy, gdzie spotkanie szczytów z niebem staje się symbolem siły natury i spokoju.

Choć ich tematyka może być różnorodna, łączy je wspólna pasja – chęć uchwycenia wyjątkowego piękna otaczającego nasz świat. Przyjdź i dołącz do naszej podróży przez obrazy, które mówią więcej niż tysiąc słów. Odkryj nowe spojrzenie na świat i pozwól się zainspirować talentowi Kingi i Grzegorza!

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content