wsh logo

Studencka Organizacja Wolontariat

SADZENIE DRZEWA

Studencka Organizacja ,,Wolontariat’’ działająca w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu powstała z inicjatywy studentów-wolontariuszy.

 

logo wolontariat

Głównym zadaniem organizacji, jest niesienie szeroko rozumianej pomocy wszystkim potrzebującym, a także pokazywanie innym ludziom, że pomaganie jest największą wartością, jaką możemy ofiarować drugiemu człowiekowi.

Naszym mottem jest myśli wypowiedziana niegdyś przez Alberta Einsteina:

„To, co robimy dla siebie, umiera razem z nami.

To, co robimy dla innych, pozostaje i jest nieśmiertelne”

Nasze “Sadziki Pomocy” w roku akademickim 2022/2023 uczestniczyły między m.in. w akcji “Szlachetna Paczka”, w Jarmarku Świątecznym organizowanym przez miasto Radom, zbiórce kartek oraz rękodzieł świątecznych dla podopiecznych Domów Pomocy Społecznej, organizowali warsztaty artystyczne w Fundacji Nowe Perspektywy, uczestniczyli w Międzynarodowym Dniu Książki dla Dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu i wiele, wiele innych.

A oto niektóre z naszych akcji:

Zobacz co planujemy na ten rok

Plan działań na rok akademicki 2023/2024

Chcesz pomagać, a nie wiesz jak?

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!!!!

Masz trzy możliwości:

  1. Wypełnij deklaracje członkowską online
  2. Wypełnij deklarację oraz oświadczenie w formie papierowej  i dostarcz do jednego z naszych deklaracyjnych pojemników (czarny pojemnik oznaczony naszym logiem) oba pojemniki znajdują się na portierni w Kampusie na ul. Traugutta 61
  3. Na facebook’u odszukaj grupę: SOW AHNS Sadziki Pomocy i poproś o dołączenie do grupy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: sowolontariat@ahns.pl

Nasze social media:

      

Opiekun Studenckiej

Organizacji Wolontariat

dr Małgorzata Kozłowska

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych AHNS.

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im Jana Pawła II.

Przewodnicząca SOW

Katarzyna Milewicz

Studentka III roku studiów licencjackich na kierunku psychologia w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu, Przewodnicząca Samorządu Studenckiego na rok 2023/2024. Jej przygoda z wolontariatem zaczęła się już w bardzo młodym wieku. Dołączyła wtedy do drużyny harcerskiej i to tam właśnie pokochała pomaganie innym.

Po latach wciąż cieszy ją niesienie pomocy, to właśnie z pomocą drugiemu człowiekowi wiąże swoją przyszłość.

Zastępca Przewodniczącej SOW

Ewelina Bernat

Studentka II roku studiów magisterskich na kierunku zarządzanie w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu. Jej historia
z wolontariatem rozpoczęła się już w gimnazjum, współpracując z Caritas Diecezji Radomskiej. Jak mówi, nie ma nic lepszego niż niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Odpowiedzialna również za promocję organizacji wśród studentów oraz organizacji pozarządowych.

Sekretarz SOW

Natalia Majewska

Studentka III roku studiów licencjackich na kierunku psychologia w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu. Jej poważna przygoda
z wolontariatem zaczęła się od dołączenia do Studenckiej Organizacji Wolontariat na pierwszym roku studiów. Jak mówi, bardzo lubi pomagać drugiemu człowiekowi, bo bezinteresowny gest jest droższy od pieniędzy i daje uśmiech, który wynagradza wszystko.

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content