wsh logo

Free (Ra) dom Festival

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Dnia 18 czerwca 2022 roku Akademia Handlowa Nauk Stosowanych wzięła udział w Free(RA)dom Festival.  Projekt ten jest współfinansowany z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

Druga edycja Festiwalu spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta. Zarówno młodzież jak i dorośli mogli wziąć udział w  wystawach, koncertach, konkursach, debatach i wielu innych plenerowych wydarzeniach. Motywem przewodnim była oczywiście szeroko rozumiana wolność.
Nasza Uczelnia wzięła udział w części Park Off Festival, dokładnie w jego strefie rozwojowej, która mieściła się w parku im. Jacka Malczewskiego w bliskim sąsiedztwie radomskiego Amfiteatru.
O godz. 12.00 odbyła się dyskusja o współczesnym wyrażaniu siebie „Self care, self love, seksualność nastolatków”  poprowadziła ją  Dziekan Wydziału Nauk Społecznych dr Milena Matuszewska – Birkowska oraz studenci psychologii.
Natomiast o godz. 14.00 odbyły się warsztaty psychologiczne na temat „Zarządzania stresem – jak odpowiednio regulować emocje i odnaleźć szczęście w sobie?”, które poprowadziła mgr Milena Durasiewicz oraz Koło Młodych Psychologów AHNS.
Zapraszamy do obszernej relacji zdjęciowej.
Do zobaczenia za rok, podczas trzeciej edycji Free(RA)dom Festival!

 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content