wsh logo

Jak odejść z toksycznego miejsca pracy – WEBINAR

Autoprezentacja i mowa ciała – Webinar!

20 lipca 2022 r. odbył się kolejny bezpłatny webinar pt. Jak odejśc z toksycznego miejsca pracy. Webinar poprowadziła Pani Sylwia Królikowska – psycholog, specjalista z zakresu prowadzenia szkoleń, coachingu i doradztwa. Wydarzenie odbyło sie na naszym Facebooku.

Niektórzy mówią, że przychodzi się do firmy, a odchodzi od szefa. Często jednak najlepszy szef świata nie pomoże jeśli całe miejsce pracy jest po prostu toksyczne, ludzie kłócą się między sobą, a żadna ze stron nie ufa sobie wzajemnie. W trakcie webinaru dowiedzieliśmy się o tym, po czym poznać toksyczne miejsce pracy, toksycznego szefa i co z tym zrobić. Zostały również omówione następujące kwestie:

 
– toksyczny szef (psychopata, narcyz, sadysta) – po czym go poznać i jak z nim postępować,
– toksyczni koledzy i koleżanki (manipulanci, lenie, „śnieżynki” itp.) – po czym ich poznać i jak z nimi postępować,
– toksyczna firma, toksyczne zasady i brak wartości – po czym poznać, że cała organizacja jest chora i co można z tym zrobić,
– racjonalne strategie odchodzenia z miejsca pracy i szukania nowych możliwości.

Sylwia Królikowskaz wykształcenia jest psychologiem – ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, ze specjalizacjami psychologia biznesu oraz zarządzania zmianą, obecnie pisze doktorat z zakresu charyzmy . Od 2003 roku specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń, coachingu i doradztwie.

Współpracuje głównie z korporacjami, a do grona jej stałych klientów należą m.in. BNP Paribas, Unilever, Capita, Shell, State Street, UBS, Valeo i wiele innych. Najchętniej prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania pracownikami – w swojej karierze przeszkoliła ponad 20000 menedżerów i liderów.

Autorka trzech książek, ekspert w Radiu ZET i telewizji TVN24. Według Forbsa jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskim Linkedin.

Zapis wydarzenia poniżej, zapraszamy!
Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content