wsh logo

Koncert „113 powodów, dla których WAS kochamy” Akademickiego c(H)óru Naszych Studentów

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Dzień Kobiet, to bardzo wyjątkowy dzień w roku, który przypomina nam, jak  ważną rolę w naszym społeczeństwie odgrywają kobiety. Z tej okazji Akademicki Chór Naszych Studentów przygotowuje koncert pt.”113 powodów, dla których WAS kochamy”.

 

Zapytacie, dlaczego 113 powodów? Otóż tradycję dnia kobiet w Polsce obchodzimy w tym roku po raz 113! Koncert odbędzie się 25 marca 2023 roku o godzinie 12:00, w kampusie AHNS przy ul. Traugutta 61a. W trakcie koncertu będziecie mogli usłyszeć takie przeboje, jak: „I Wanna Dance with Somebody”, „Babę zesłał Bóg” czy też niezwykłą, muzyczną interpretację wiersza „Nic dwa razy”, autorstwa polskiej noblistki Wisławy Szymborskiej.

Na koncert zaprosiliśmy władze Uczelni, przedstawicieli władz miasta oraz wiele osobistości z radomskich instytucji, organizacji i stowarzyszeń współpracujących z AHNS. Oprócz niezwykłego występu Akademickiego Chóru, można będzie posłuchać wystąpień na temat praw kobiet oraz ich działalności.

Koncert Akademickiego Chóru Naszych Studentów, to nic innego jak ogromny hołd, składany wszystkim kobietom, nauczycielkom akademickim, pracownicom administracyjnym i przede wszystkim studentkom, które wspólnie tworzą społeczność AHNS.

Godzinę przed rozpoczęciem koncertu, czyli o 11:00 ruszają #TARGIKOBIET!

Organizowane po raz pierwszy w AHNS. W holu głównym, przy Audytorium Primium, spotkacie między innymi przedstawicieli CortenMedic, którzy swoją obecnością będą przypominać o profilaktycznych badaniach dla kobiet. Do Państwa dyspozycji będzie także Dermatolog, który udzieli praktycznych rad związanych z dbaniem o skórę i odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania. Obecni będą także przedstawiciele siłowni –  czyli coś dla ciała i ducha każdej z nas! Targi potrwają jeszcze godzinę po zakończeniu koncertu!

Serdecznie zapraszamy!

Nie zabraknie wzruszeń, uśmiechów, a przede wszystkim -> dobrej zabawy!

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content