wsh logo

Marketing w social mediach – jak stworzyć atrakcyjną markę

Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego

Koło Naukowe Młodych Menedżerów ze współpracą z Dziekan Wydziału Prawa i Administracji prof. AHNS dr inż. Emilią Żuchowską-Kotlarz serdecznie zaprasza na warsztat pt. „Marketing w social mediach – jak stworzyć atrakcyjną markę”, który poprowadzi mgr Karolina Maksymiuk.

Warsztat odbędzie się 30 maja 2023, o godz. 15:00-18:20 na ul. Staroopatowskiej w pracowni B14.

 Na warsztatach uczestnicy dowiedzą się:

  •  Czym jest Canva – popularne narzędzie do tworzenia grafik i projektowania wizualnego.
  • Jak tworzyć atrakcyjne grafiki na platformach social media
  • Jak wykorzystać funkcji AI w Canvie
  • Jak kreować spójną markę na platformach społecznościowych

 Warsztaty poprowadzi wieloletni praktyk, manager marketingu z wieloletnim doświadczeniem w pracy w korporacjach, jak i małych start upach. Karolina od wielu lat tworzy nowe marki opracowując dla nich dedykowane strategie marketingowe. Karolina wykorzystuje w swojej pracy narzędzia marketingowe, ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych. Zajmuje się całym procesem budowania marki od utworzenia jej strategii marketingowej poprzez planowanie kampanii do przygotowania postów. Szczególny nacisk kładzie na wartości marki, które wyraża poprzez stosowaną komunikację oraz dopasowane narzędzia. Tworzyła marki, które w krótkim czasie budowały rozpoznawalność na rynkach: medycznym, w tym medycyny estetycznej, logistycznym, projektowym oraz marki lifestylowe.

 Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Na prezentowane wydarzenie obowiązują zapisy, zaś o zaakceptowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona

Zapisy na warsztaty i wizyty studyjne będą prowadzone tylko przez aplikację TEAMS (nie będą przyjmowane zgłoszenia e-mailowe). Zapisy przez aplikację TEAMS – poniżej krótka instrukcja postępowania:

Studenci korzystający z aplikacji TEAMS powinni dołączyć do Zespołu o nazwie Akademickie Studium Kształcenia Praktycznego, używając następującego kodu: ibin96e, następnie w: → Plikach (na górze) → Dokumenty → Biblioteka witryny → Warsztaty Marzec 2023, w którym jest ogólny Harmonogram wszystkich warsztatów na marzec 2023 oraz wyszczególnione warsztaty w poszczególnych dniach. Wybieramy warsztat w dniu, który nas interesuje i wpisujemy się na zamieszczoną listę uczestników, na koniec → Zamknij (po prawej stronie na górze).

 

Zapraszamy! 

Udostępnij
youtube
youtube
tiktok
youtube
Skip to content